Kurzy mexické kuchyně

Naučíte se o ingrediencích a jejich použití, o kompletních přípravách nejtradičnějších a nejexotičtějších pokrmů, se kterými se v mnoha případech setkáte pouze v Mexiku.

Kurzem Vás bude provázet uznávaný kuchař, Flavio Viveros, kdo má mnohaleté zkušenosti lektora. Dozvíte se i o pikantních zajímavostech z historie a tamní kultury, a  naučíte se vařit tradičním způsobem, jednoduše a s láskou.

Účelem tohoto kurzu je Vám postupně představit skutečnou mexickou gastronomii a etiketu a zajistit Vám tím její kvalitu a autentičnost.

Mexická kuchyně je známa různorodými chutěmi, barevností jídel a množstvím koření. Fazole, kukuřice, chilli papričky ancho, pasilla nebo třeba guajillo - to vše Vás čeká na kurzu Mexické kuchyně!

Reference: učitel Flavio Viveros často připravuje jídlo ve formě cateringu pro eventy mexického velvyslanectví, kde se mexická kultura představuje hostům interaktivním způsobem a kulinářskou show. Jako učitel kuchyně byl Flavio hostem v televizním pořadu „Vaření s Italem“, kde předvedl, jak jednoduchým způsobem a elegantně připravit mexické jídlo.

Nabízíme dva druhy kurzů: základní a intenzivní

Délka kurzů: základní kurz 4h, intenzivní 16h (4x4h)

Začátek: bude upřesněn (neděle 12.1.2013)

Rozvrh: bude upřesněn